Prozaicy to blog, na którym organizowane są konkursy literackie, od czasu do czasu pojawią się różne porady dotyczące pisania, wskazówki albo recenzje, felietony, reportaże. Blog ma na celu nie tylko popularyzowanie wśród młodych osób czytanie książek, ale też zachęcanie do tworzenia własnych opowiadań i powieści, które w przyszłości mają szanse pojawić się na domowych biblioteczkach.
Kontakt: E-MAIL: PROZAICY@VP.PL oraz FACEBOOK: TUTAJ

Współpraca

UWAGA! 
Prozaicy nie prowadzą współpracy typu link-za-link. 

Blog Prozaicy chętnie podejmie współpracę z portalami i blogami literackimi, wydawnictwami czy księgarniami albo autorami. Zachęcam do pisania w komentarzach albo na maila (prozaicy@vp.pl) - prosiłabym jednak o opisanie pokrótce na czym ta współpraca miałaby polegać. 

Poniżej znajduje się lista pisarzy-amatorów, którym udało się wydać swoje debiutanckie książki. O tych Prozaicy się dowiedzieli i próbowali ich rozreklamować.
14 komentarzy:

 1. Chętnie nawiązałabym współpracę z tym blogiem, polegającą na wymianie bannerów/buttonów.
  Jesteś zainteresowana?

  Pozdrawiam!
  http://my-logorrhea.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam!
  Chciałabym poinformować, iż button Prozainków został wstawiony do Polecanych na Ławie Przysięgłych. Postaramy się, w miarę możliwości, aktywnie Was promować, ale rewanżu nie żądamy - ot, po prostu byłoby miło, ale obowiązku nie ma. :)
  Pozdrawiam ciepło,

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam! Chciałabym zaproponować współpracę. Prowadzę blog, w którym omawiam szeroko pojętą kulturę lat '90 - filmy, seriale, gry, gadżety, życie codzienne ludzi w Polsce, wspominam rzeczy i zjawiska charakterystyczne dla tego okresu. Jego adres to http://powrotdolat90.blogspot.com/, jeśli zgadzacie się na współpracę, prosiłabym o wiadomość pod odpowiednią zakładką.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć! :)

  Chciałabym zaproponować współpracę z moim nowym blogiem - Lekcja matematyki, który jak sama nazwa wskazuje jest poświęcony matematyce.

  Współpraca polegałaby na umieszczeniu buttonu Prozaików w zakładce Współpraca na moim blogu oraz pomocy z mojej strony np. przy organizowaniu plebiscytu itp i umieszczeniu informacji w razie jakiejś większej imprezy na Prozaiku. W zamian proponuję umieszczenie buttonu Lekcji matematyki tutaj, którego jeszcze niestety nie posiadam. Jestem otwarta również na inne propozycje dotyczące współpracy.

  Jeśli się zgodzicie na ową współpracę, proszę o informację na www.lekcja-matematyki.blogspot.com - poinformuję, gdy tylko pojawi się button mojego bloga.

  Uprzedzam, że blog dopiero powstał, jest w totalnej rozsypce, ale szablon będę mogła zamówić dopiero wtedy, gdy pojawi się pierwsza lekcja. Proszę się nie zrażać na wstępie. :)

  Pozdrawiam ciepło!

  lekcja-matematyki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Wrzucam szybciutko banerek na bloga;) Z chęcią zareklamuje tak dobrze wypracowany kawałek internetowego poradnika;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Proponuję sojusz i nawet, jak nie przyjmiecie, to i tak dodaję Was na głównej, bo zwyczajnie mnie ten blog zachwycił :)
  Nowy Orlean
  Akademia Istot Ciemności

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam;)
  Chciałabym nawiązać współpracę.
  http://niekrytyczna.blogspot.com
  Prowadzę blog, który w pewnym sensie jest poradnikiem pisarskim.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam! :)
  Chciałam tylko poinformować, iż wstawiłam button Prozaików do zakładki "Współpraca" na blogu http://recenzerr.blogspot.com Biorę udział w Waszych konkursach, więc postanowiłam i na tym blogu wstawić Waszą reklamę.

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 9. Witajcie,
  zapraszam do współpracy z nowym blogiem, na którym będą publikowane wywiady z oceniającymi.
  Liczę na odpowiedź! Link dodałam już na DP!:-)
  http://dziennikarski-placyk.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam,
  proponuję wspołprace z www.betowanie.blogspot.com
  Na odpowiedż czekam na gg (6593973) lub pod linkiem: www.betowanie.blogspot.com/p/wspopraca.html

  Pozdrawiam,
  Apocalypsis

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam. Proponuję współpracę z moim blogiem krytycznosc.blogspot.com - proszę, dajcie znać w komentarzu pod najnowszym wpisem na moim blogu czy zgadzacie się na partnerstwo.

  Pozdrawiam, Venice ♥

  OdpowiedzUsuń
 12. Chciałabym poinformować,iż dodałam banner na mojego bloga :
  http://pisane-olowkiem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam, Chciałabym zaproponować współpracę z moim blogiem, która (na razie) miałaby polegać tylko na wymianie linków/buttonów. Kiedy najdzie mnie jakaś nowa myśl z pewnością skontaktuję się z główną administratorką/głównym administratorem i obgadamy wspólnie inny rodzaj partnerstwa. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź i pozdrawiam serdecznie!

  biblioteczka-czytelnicza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Witam!
  Piszę jako członkini ekipy "Gdzie wydać?". Powoli stwarzamy spis polskich wydawnictw, aby ułatwić początkującym pisarzom wejście w prawdziwy świat publicystyki. Kontaktujemy się z wydawnictwami, które czasem bardziej optymistycznie, czasem wcale, odpowiadają na nasze pytania. GW powstało po to, aby pomagać przyszłym autorom i mamy ogromną nadzieję na współpracę z wami.
  Jeśli przystaniecie na naszą ofertę, wasz link od razu wyląduje w zakładce "Partnerzy". Przeczytałam jednak, że zabawa "link za link" u was nie działa. Byłybyśmy jednak wdzięczne za umieszczenie naszego buttony choćby na tydzień.

  Buttony: http://gdzie-wydac.blogspot.com/p/wspopraca.html

  Pozdrawiam,
  Sheeiren Imai
  [gdzie-wydac.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Layout by Yassmine