Prozaicy to blog, na którym organizowane są konkursy literackie, od czasu do czasu pojawią się różne porady dotyczące pisania, wskazówki albo recenzje, felietony, reportaże. Blog ma na celu nie tylko popularyzowanie wśród młodych osób czytanie książek, ale też zachęcanie do tworzenia własnych opowiadań i powieści, które w przyszłości mają szanse pojawić się na domowych biblioteczkach.
Kontakt: E-MAIL: PROZAICY@VP.PL oraz FACEBOOK: TUTAJ

Dołącz do mnie!

Dla kogo? 

Dla wszystkich tych, którzy kochają literaturę. Nieważne czy sam tworzysz, czy tylko czytasz. Możesz być chłopcem, dziewczyną, starym albo młodym. Ważne, że masz jakiekolwiek pojęcie o prozie i polszczyźnie. Ważne, że kochasz literaturę.
Prozaicy są też dla tych, którzy choć na co dzień nie piszą, to chętnie od czasu do czasu coś naskrobią - dołączając do załogi, nie musisz publikować postów w konkretnym odstępie czasowym. Możesz wysłać tekst jednorazowo, albo wtedy, kiedy będziesz miał chwilę wolnego.

Dlaczego?

Prozaicy to strona dla tych, którzy niewątpliwie chcą kształcić się w tym, co lubią robić. Podszkolisz się tutaj w pisaniu, dostaniesz kilka cennych rad. Nie tylko ulepszysz swoje umiejętności, ale też poszerzysz swoje wiadomości poprzez czytanie różnych poradników, recenzji.


Jak?  

To nic trudnego! Jeśli chcesz podzielić się swoją twórczością, polecić jakąś książkę, napisać poradnik, opublikować wywiad, ciekawy artykuł albo recenzje, pokazać światu i poddać pod opinie Twoje opowiadanie - wystarczy, że napiszesz na prozaicy@vp.pl. W tytule umieść "Chcę dołączyć do Prozaików!", a w treści napisz kilka słów o sobie oraz numer gadu-gadu, jeśli taki posiadasz. Do załącznika dodaj stworzony przez Ciebie tekst (tekst któryś z wymienionych wyżej - polecam recenzje), zapisany w formacie .odt lub .doc. 
Proszę też o dołączenie informacji o tym, co chcielibyście publikować na Prozaikach i jak często. :)


1 komentarz:

  1. Czas bohaterów.

    Trawa zamarza a w oczach mam łzy.
    Nie mogę nic rzec, jak smutno jest tu.
    Nic dziś nie zrobię w nieustannym deszczu.

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Layout by Yassmine