Prozaicy to blog, na którym organizowane są konkursy literackie, od czasu do czasu pojawią się różne porady dotyczące pisania, wskazówki albo recenzje, felietony, reportaże. Blog ma na celu nie tylko popularyzowanie wśród młodych osób czytanie książek, ale też zachęcanie do tworzenia własnych opowiadań i powieści, które w przyszłości mają szanse pojawić się na domowych biblioteczkach.
Kontakt: E-MAIL: PROZAICY@VP.PL oraz FACEBOOK: TUTAJ

Informacje

PROZAICY to blog, na którym organizowane są konkursy literackie, od czasu do czasu pojawią się różne porady dotyczące pisania, wskazówki albo recenzje, felietony, reportaże. Blog ma na celu nie tylko popularyzowanie wśród młodych osób czytanie książek, ale też zachęcanie do tworzenia własnych opowiadań i powieści, które w przyszłości mają szanse pojawić się na domowych biblioteczkach. Chciałabym, aby jak najwięcej z Was mogło odnaleźć siebie w pisaniu, nabrało pewności oraz wiary w to, co robicie. Dlatego konkursy tutaj się pojawiające są organizowane specjalnie dla Was, niezależnie od tego ile macie lat, gdzie mieszkacie albo jak długo piszecie. Każdy może wziąć udział, każdy może wygrać.

Bardzo zależy mi na tym, aby Prozaicy stali się miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, które będzie lubiane i chętnie odwiedzane. Dlatego jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy oraz pomysły rozwinięcia bloga - zapraszam do odpowiednich zakładek.

__________________________


Blog stworzony na Blogspocie 10 kwietnia 2012 roku przez halską. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Layout by Yassmine