Prozaicy to blog, na którym organizowane są konkursy literackie, od czasu do czasu pojawią się różne porady dotyczące pisania, wskazówki albo recenzje, felietony, reportaże. Blog ma na celu nie tylko popularyzowanie wśród młodych osób czytanie książek, ale też zachęcanie do tworzenia własnych opowiadań i powieści, które w przyszłości mają szanse pojawić się na domowych biblioteczkach.
Kontakt: E-MAIL: PROZAICY@VP.PL oraz FACEBOOK: TUTAJ

Cześć!

BlogOnet ma to do siebie, że czasami jest niewiarygodnie problematyczny. Niewątpliwie, wszyscy ci, którzy posiadają tam swoje strony, zauważyli, co się ostatnio dzieje - co więcej, nie jest to pierwszy taki przypadek. W związku z tym, postanowiłam przenieść Prozaików na Blogspota i mam nadzieję, że była to dobra decyzja. Wierzę, że nie będzie to zbyt wielki problem i pomożecie na nowo nas rozreklamować. 

Pojawiło się kilka nowości - nie tylko w wyglądzie, co chyba jest oczywiste (mimo tego muszę Was prosić o wybaczenie - z tym portalem mam styczność dopiero od niecałych dwóch dni, dlatego grafika może ulec jeszcze sporym zmianom w najbliższym czasie), ale także w zakładkach. W wolnej chwili zapraszam do ich zwiedzania, w szczególności tej, w której natkniecie się na trochę zasad i informacje, co zrobić, żeby dołączyć do załogi. Może ktoś chętny się znajdzie - o szczegółowe pytania proszę w komentarzu albo wystarczy napisać do mnie na Gadu-Gadu. Zachęcam też do pomocy w uzupełnianiu podstrony "pytania i propozycje" i do skorzystania z buttonów - gdyby jakieś trzeba było dorobić, to co? Krzyczymy, bardzo dobrze!

Chciałabym się teraz Prozaikami zająć w lepszy sposób i choć myślałam, że dobrze by było zrobić kolejny konkurs pod koniec kwietnia albo na początku maja, to jeszcze niczego nie obiecuję. Sądzę, że warto stworzyć kilka poradników, recenzje i wywiad jakiś, a także podjąć współpracę z różnymi stronami, a później zaserwować Wam coś naprawdę fajnego. 

Prozaicy wciąż otwarci są na Was wszystkich, na propozycje, na współpracę. Jeśli więc chcielibyście w jakikolwiek sposób pomóc, coś polecić, doradzić albo oddać książki w dobre ręce - na pewno nie spotkacie się z odmową. Chciałabym Was jeszcze raz zaprosić do zgłaszania się do Załogi, co naprawdę nie jest takie straszne. Zapewniam, że nie będzie tutaj żadnego ostrego rygoru, a terminy nie będą Was gonić, przynajmniej nie zawsze. Wbrew pozorom, jestem dość wyrozumiałą osobą. :)

Mam więc nadzieję, że zmiany przyjmiecie ciepło, a wszyscy szybko przyzwyczaimy się do nowości. Gdyby pojawiły się problemy, proszę od razu dać znać!

Pozdrawiam, 
halska.7 komentarzy:

 1. A ja mam takie małe pytanko.. Czy tylko Ty, halska zostałaś w Prozaikach? Wiszę, że żaden inny ze współtwórców się nie udziela. Dlaczego? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdyż ponieważ nie wiem. ;)
  ...A tak naprawdę, to zarówno Ew jak i Misako chciały, e, zostawić Prozaików na pastwę losu, kiedy nie odbywałby się żaden konkurs - ja nie mogłabym na to pozwolić, poza tym, jestem chyba nieco ambitniejsza. No i nie ukrywam, że może nieco się zawiodłam, kiedy w sumie dziewczyny od początku się jakoś wymigały od pisania na bloga, teraz więc wolę sama robić wszystko, a później ewentualnie poprosić Mis i Ew o pomoc przy konkursie.
  Ale jak mówię - gdyby ktoś miał ochotę napisać coś od czasu do czasu, to smiało. :)

  halska.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się z przenosin, bo Onet niesamowicie mnie denerwuje, nawet jako czytelniczkę, a nie właścicielkę bloga. Sama też przeniosłam swój na blogspot po długim czasie, ale nie żałuję i mam nadzieję, że Prozaikom też wyjdzie to na dobre. Jedyny minus to to, że czasami przy przenosinach traci się czytelników z Onetu, bo nie są przyzwyczajeni do blogspota. Ale myślę, że wrócą, jak tylko pojawi się kolejny konkurs ;).

  I tak poza tym - może menu wyglądałoby lepiej jako pasek stron na górze, pod nagłówkiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jeszcze - link do Szkoły Pisania jest wpisany z literówką.

   No i ta weryfikacja obrazkowa nie jest zbyt fajna. Przynajmniej mi zawsze okropnie przeszkadza i właściwie nic nie daje.

   Usuń
 4. Weryfikację zaraz poprawię, fajnie, że zwróciłaś uwagę, tak samo jak na linka. co do menu - zobaczę jeszcze, jak to wszystko się będzie prezentować.
  A co do czytelników - mam nadzieję, że zostaną. A nawet jeśli nie - może zdobędziemy nowych, kto to wie? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze jeden link nie działa - w partnerach, do Literackiej Krytyki.

   Usuń
 5. Zapraszam do Segregatora - pierwszego katalogu obejmującego wszystkie portale i kategorie blogów. Chcesz wiedzieć, dlaczego Segregator jest wyjątkowy? Zajrzyj na www.POSEGREGOWANE.blogspot.com :)

  PS Swoją drogą tak sobie pomyślałam, że może zainteresowani bylibyście współpracą? Wiem, że Segregator jest pusty, ale to dlatego, że dopiero dzisiaj go założyłam, może się rozkręci... :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Layout by Yassmine