Prozaicy to blog, na którym organizowane są konkursy literackie, od czasu do czasu pojawią się różne porady dotyczące pisania, wskazówki albo recenzje, felietony, reportaże. Blog ma na celu nie tylko popularyzowanie wśród młodych osób czytanie książek, ale też zachęcanie do tworzenia własnych opowiadań i powieści, które w przyszłości mają szanse pojawić się na domowych biblioteczkach.
Kontakt: E-MAIL: PROZAICY@VP.PL oraz FACEBOOK: TUTAJ

RECENZENT OD ZARAZ
9 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. w sumie, do kiedy ma się ochotę. fajnie by było jak najdłużej, ale rozumiem, że niektórzy ludzie mają jeszcze życie poza internetem. :)

   Usuń
  2. do kiedy mamy wysłać recenzję?

   Usuń
  3. okazuje się jednak, że kto pierwszy ten lepszy. mam dużo zgłoszeń. :)

   Usuń
 2. Gdyby nie to, że mam własnego (początkującego) bloga z recenzjami książek, to chętnie bym się zgłosiła, żeby być na bieżąco z nowościami i debiutami. Chyba, że taki fakt by temu nie przeszkadzał, by mieć swojego bloga, ale 'zlecone' recenzje pisać tylko tutaj?

  Pozdrawiam i czekam na wskazówkę (:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeśli dasz radę pisać "na dwa fronty" to nie widzę problemu. :)

   Usuń
  2. oke, to jeszcze sobie to przemyślę, wygrzebię się z aktualnych zobowiązań i dam znać (:

   Usuń
 3. Kusząca propozycja, ale od 4 lat prowadzę bloga z recenzjami książek i mam ich całkiem sporo do ponadrabiania (zaległości się zrobiły jak nie wiem co...), dlatego nie będę zabierać innym miejsca. :) Jednak podoba mi się inicjatywa. :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Layout by Yassmine