Prozaicy to blog, na którym organizowane są konkursy literackie, od czasu do czasu pojawią się różne porady dotyczące pisania, wskazówki albo recenzje, felietony, reportaże. Blog ma na celu nie tylko popularyzowanie wśród młodych osób czytanie książek, ale też zachęcanie do tworzenia własnych opowiadań i powieści, które w przyszłości mają szanse pojawić się na domowych biblioteczkach.
Kontakt: E-MAIL: PROZAICY@VP.PL oraz FACEBOOK: TUTAJ

...czykropki


Lubisz pisać? Kręcą Cię rzeczy typu Forgotten Realms? Podoba Ci się zabawa w Kreatora Własnego Uniwersum? A może taka zabawa Cię przyciąga, jednak boisz się samemu stanąć przed ogromem wyzwania? Mamy coś w sam raz dla Ciebie!

Stowarzyszenie Piórem Feniksa rozpoczyna projekt pod tytułem „... czykropki”. Jego celem jest stworzenie własnego świata, w którym później młodzi pisarze mogliby osadzać teksty literackie. Dlaczego zatem „...czykropki”? Aby uczestnicy, po otrzymaniu wskazówek, nad czym mogliby pracować, resztę dopisali sami czy też: dokończyli owe fonetycznie zmutowane trzy kropki. Proste!
Aby wziąć udział w projekcie, wystarczy wysłać na adres  thedish@onet.eu  maila o temacie „Czykropki”, w którym zawarte zostanie imię lub nick uczestnika oraz jego wiek, a także informacja o tym, skąd dowiedział się o projekcie. Ponadto prosimy o załączenie do maila krótkiego tekstu pod hasłem„Wymyśl i opisz gatunek mieszkającego pod łóżkiem potwora”. Objętość powinna wynosić maksymalnie 600 słów, a rozszerzenie pliku: *.rtf, *.odt lub *.txt.
Projekt jest otwarty dla wszystkich, a jedynym warunkiem jest rejestracja na forum Piórem Feniksa, bez której niemożnością będzie stworzenie w projekcie czegokolwiek.
Szczegółowy regulamin, wyjaśniający m.in. zasady działania oraz rolę koordynatora projektu, znajduje się do wglądu na forum.
A czym Ty zapełnisz swoje czykropki…?

3 komentarze:

 1. Dziękuję za wstawienie ogłoszenia. :) Co prawda dopiero teraz zauważyłam, że wysłałam Ci tekst z błędem: napisałam "osadzać" zamiast "osadzać teksty literackie". D'oh! Mea culpa.
  Jeszcze raz dziękuję ślicznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. już poprawiłam. przepraszam za poślizg, ale po prostu całkiem wyleciało mi to z głowy! mea culpa!

   Usuń
  2. Ojej, dziękuję. I nie, nie przepraszaj, naprawdę nie masz za co. :)

   Usuń

Obserwatorzy

Layout by Yassmine