Prozaicy to blog, na którym organizowane są konkursy literackie, od czasu do czasu pojawią się różne porady dotyczące pisania, wskazówki albo recenzje, felietony, reportaże. Blog ma na celu nie tylko popularyzowanie wśród młodych osób czytanie książek, ale też zachęcanie do tworzenia własnych opowiadań i powieści, które w przyszłości mają szanse pojawić się na domowych biblioteczkach.
Kontakt: E-MAIL: PROZAICY@VP.PL oraz FACEBOOK: TUTAJ

Na Święta słów kilka

Żebyście byli zdrowi, bo jak będziecie zdrowi, to będziecie mieć siłę do spełnienia swoich marzeń. Ale nie tych wszystkich - tylko niektórych, tak, żebyście zawsze mieli o czym marzyć. Nawet jeśli Wasze sny okażą się niemożliwe do spełnienia. 
Żebyście dążyli do swoich celów, a potem je osiągnęli. Bądźcie w tym uparci, jeśli tylko przynosi Wam to radość. Bo wszystko, co przynosi radość, jest warte trochę poświęcenia. 
Żebyście mieli w swoim życiu dużo wiary - że to, co robicie jest słuszne; że to, co Was otacza jest prawdziwe. I miejcie wiarę w samych siebie. W swoje talenty, pasje, umiejętności. 
Żebyście mieli w swoim życiu miłość. Nie tylko do tej jedynej drugiej osoby, ale do każdego człowieka na świecie, do każdej istoty i do każdej maleńkiej rzeczy. Kochajcie i bądźcie kochanymi. 
Żebyście mieli w swoim życiu dużo nadziei na każdą nową godzinę. Żebyście zawsze widzieli światełko w tunelu, żebyście znaleźli siłę na uśmiech. Carpe diem, moi drodzy. Chwytajcie dzień, łapcie chwilę. 
Żebyście nie zapomnieli o dobrym myśleniu, o optymizmie. Bądźcie dobrej myśli, a wszystko się ułoży. 
Życzę Wam, żebyście mieli wokół siebie dobrych ludzi. Żebyście mieli na kim polegać, żebyście mieli przyjaciela, który będzie Was trzymał, nim upadniecie, i który będzie z Wami wstawał. 
Życzę Wam, żebyście nigdy nie zapomnieli, po co tak naprawdę żyjecie. 
Życzę Wam, żebyście mieli co wspominać, kiedy już będziecie starzy. Życzę Wam, żebyście zadbali o te wspomnienia. 
Życzę Wam, żebyście pamiętali, dlaczego wchodzicie na Prozaików. Bądźcie wytrwali w swoich zainteresowaniach, nie poddawajcie się, jeśli nie wyjdzie, ale walczcie dalej. Pokażcie światu, co potraficie - co słowa potrafią. Podbijcie serca ludzi zdaniami, wierzcie w ich moc, w ich siłę, w ich magię. Czarujcie każdego z osobna!

Miejcie energię, uśmiech, pełne żołądki i rodzinę wokół siebie. 

Wesołych Świąt, prozaicy! :)


halska.

5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. W pełni się zgadzam :)
   Aż się ciepło na sercu robi.
   Wesołych Świąt!

   Usuń
 2. Napisałam do halskiej na GG, byłabym wdzięczna za odpowiedź : >.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a ja prosiłabym o ponowny kontakt, bo nic do mnie nie dotarło. :(

   Usuń
  2. Napisałam jeszcze raz, mam nadzieję, że będzie okej : >.

   Usuń

Obserwatorzy

Layout by Yassmine