Prozaicy to blog, na którym organizowane są konkursy literackie, od czasu do czasu pojawią się różne porady dotyczące pisania, wskazówki albo recenzje, felietony, reportaże. Blog ma na celu nie tylko popularyzowanie wśród młodych osób czytanie książek, ale też zachęcanie do tworzenia własnych opowiadań i powieści, które w przyszłości mają szanse pojawić się na domowych biblioteczkach.
Kontakt: E-MAIL: PROZAICY@VP.PL oraz FACEBOOK: TUTAJ

Nagrody!

Cześć Wam! 
Dzisiaj trochę informacji na temat konkursu. 
Na samym początku chciałabym sprostować trochę rzeczy. Dostałam od kilku osób pytania na temat punktu regulaminu, mówiącego o tym, że swoją pracę należy podpisać pseudonimem. O co chodzi? Chodzi o to, żebym miała pewność, że nikt z Was nie zostanie rozpoznany. Tymi właśnie pseudonimami zostaną podpisane Wasze prace i nimi ogłoszeni będą zwycięscy. Oczywiście, potem możecie pochwalić się, kto napisał jaki tekst i możecie dać mi znać, jeśli będziecie chcieli opublikować swoje prace na Prozaikach pod Waszym prawdziwym imieniem i nazwiskiem, tak samo, jeśli będziecie chcieli podpisać się nim pod ewentualnymi cytatami na portalu cytaty.info. Czy wszystko jasne? :)

Kolejna sprawa, zdecydowanie ważniejsza - nagrody! Mam Wam do przekazania książki Fabryki Słów, więc jest o co walczyć. Są w liczbie dwóch, jak napisałam już w regulaminie konkursu, a ten, kto zajmie pierwsze miejsce będzie sobie mógł dodatkowo wybrać, która bardziej się podoba. 

"Silentium universi" Dariusza Domagalskiego
"Człowiek ze złotym amuletem" Simona R. Greena

Mam nadzieję, że zmobilizuje Was to do pisania. I nie wykluczam jeszcze możliwości przyznania trzeciego miejsca, jeśli wyślecie dużo prac i będą one naprawdę dobre.  :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Layout by Yassmine