Prozaicy to blog, na którym organizowane są konkursy literackie, od czasu do czasu pojawią się różne porady dotyczące pisania, wskazówki albo recenzje, felietony, reportaże. Blog ma na celu nie tylko popularyzowanie wśród młodych osób czytanie książek, ale też zachęcanie do tworzenia własnych opowiadań i powieści, które w przyszłości mają szanse pojawić się na domowych biblioteczkach.
Kontakt: E-MAIL: PROZAICY@VP.PL oraz FACEBOOK: TUTAJ

Ballada o muzie - WYNIKI KONKURSU

Cześć!
Miesiąc temu zakończył się pierwszy etap konkursu, czyli wysyłanie prac na "Balladę o muzie". Przypomnę, że na skrzynkę wpłynęło kilkanaście tekstów, a jury wybrało te najlepsze wyjątkowo sprawnie. 
Wasze prace czytała załoga portalu MożnaPrzeczytać.pl w składzie: Natalia Kopiś, Kamila Kazała, Radosław Szlązak oraz Michał Tundziowski - z tego miejsca chcę im jeszcze raz serdecznie podziękować. Wybrali oni najlepsze opowiadania i nie przedłużając - oto wyniki: 


Najlepszą pracą w konkursie "Ballada o muzie" okazała się być ta napisana przez Broz-Tito "Od zmierzchu do świtu". Na wyróżnienie zasługuje natomiast Devrait i jej opowiadanie "Blues"; ponadto jury postawoiło jeszcze przyznać nagrodę specjalną, która wędruje do dr Freak za tekst "Projekt: House of the rising sun".  Gratuluję!

Wszystkie osoby nagordzone proszę o mailowy kontakt ze mną i podanie mi adresów korespondecyjnych, pod które mają zostać wysłane nagrody - a są to m.in. książka Stephena Kinga oraz Marty Kostrzewny i Evy Marii Staal, ufundowane przez portal MożnaPrzeczytać.pl.

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, serdecznie dziękuję i mam nadzieję, że jeszcze coś kiedyś dla Prozaików napiszecie.

Pewnie ktoś zapyta, kiedy kolejna zabawa, ale na razie na to pytanie nie znam odpowiedzi - w najbliższym czasie do przyznania jest jeszcze nagroda za projekt "Piszę, bo lubię", więc zachęcam jeszcze do ostrego pisania przez te dwa ostatnie miesiące. 

Wyróżnione prace w tym konkursie będzie można przeczytać na stronie Prozaicy: Piórem.

Pozdrawiam, 
halska.


3 komentarze:

  1. Serdecznie gratuluję wszystkim zwycięzcom ;D. Mam jeszcze za małe doświadczenie w pisaniu ale kto wie, może kiedyś i mnie się uda?

    OdpowiedzUsuń
  2. Yhyh, sprawdzacie kiedyś pocztę? -,-

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Layout by Yassmine