Prozaicy mieli pomysł i właśnie wdrażają go w życie - cykle, które będą pojawiały się dość systematycznie, a które będą przybliżały Wam tytuły, z którymi warto się zapoznać, które będą idealne na różne okazje. I tak oto pierwszy post z serii "Prozaicy polecają..." i przedstawiamy Wam coś idealnego na upały. Trzy książki - dość różne książki - które warto przeczytać, kiedy jest się na wakacjach, kiedy nie robi się nic i nic tak naprawdę się nie chce. Zapraszam!
Prozaicy to blog, na którym organizowane są konkursy literackie, od czasu do czasu pojawią się różne porady dotyczące pisania, wskazówki albo recenzje, felietony, reportaże. Blog ma na celu nie tylko popularyzowanie wśród młodych osób czytanie książek, ale też zachęcanie do tworzenia własnych opowiadań i powieści, które w przyszłości mają szanse pojawić się na domowych biblioteczkach.
Kontakt: E-MAIL: PROZAICY@VP.PL oraz FACEBOOK: TUTAJ
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Prozaicy polecają.... Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Prozaicy polecają.... Pokaż wszystkie posty
Subskrybuj:
Posty (Atom)